تبليغات

درمانگاه جنت شهر بیمارستان می شود؟

 

نظر مساعد وزیر بهداشت برای تبدیل درمانگاه خیرساز جنت شهر به بیمارستان 30 تخت خوابی

شهردار جنت شهر در خصوص تعهدات شبکه بهداشت و درمان داراب باری تامین متخصص سونوگرافی در درمانگاه جنت شهر گفت: احتمالا دکتر کشکولی از روند اهداء،  تعهدها و قرارها خوب در جریان قرار نگرفته باشند و در ملاقات با وی توضیحات لازم تقدیم ایشان خواهیم کرد.

قاسم زاهدانی در گفت و گو با جنت آنلاین گفت: از همان ابتدا در تمام مراحل، پیگیر اهداء خیر محترم جناب زحمتکش و تعهدات شورای خیرین فارس و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی جناب اقای دکتر ایمانیه بودیم.

زاهدانی افزود: چندین بار شاهد تلاش  ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان  اسبق دکتر اسماعیلی و دکتر عوض زاده  و حتی دستور آقای دکتر ایمانیه بوده ام که در صورت جذب متخصص سونوگرافی دو روز به جنت شهر اختصاص یابد.

وی ادامه داد: حتی در حکم یکی از متخصصین قبل هم این موضوع لحاظ شده است، فکر کنم جناب آقای دکتر کشکولی از روند اهداء، تعهدها و قرارها خوب در جریان قرار نگرفته باشند.

شهردار جنت شهر خاطرنشان کرد: در هر حال متاسفانه اکنون بیمارستان و شبکه بهداشت نتوانسته اند متخصص را جذب کنند ولی می شود با تعامل و همکاری و هماهنگی به تلاش برای جذب متخصص اقدام کرد تا ضمن درک مسئولین و با توجه به اطلاع دکتر ایمانیه تلاش ها در یک جهت برای  حل موضوع بسیج شود.

زاهدانی ادامه داد: اصل تعهد و حتی دستورات و حکم و سابقه تلاش مسئولین قبل قابل انکار نیست و انشاالله مسئولین جدید تمام مساعی خود را برای ادامه ورود خیرین بکار خواهند بست.

وی تصریح کرد: انشاالله در ملاقات با آقای دکتر کشکولی توضیحات لازم تقدیم ایشان خواهیم کرد.

زاهدانی در خصوص آخرین وضعیت درمانگاه خیرساز جنت شهر نیز گفت: در مورد درمانگاه خیرساز جنت شهر هم لازم به ذکر است که تلاش برای تبدیل شدن آن به بیمارستان 30 تخت خوابی ادامه دارد زیرا وزیر بهداشت نیز نسبت به این موضوع نظر مساعد دارد که خوشبختانه وی در دولت جدید نیز ابقا شدند و می توان هم بیمارستان داشت و هم متخصص سونوگرافی.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه شما می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات سایت مطلع شوید.
اشتراك خبرنامه

آمار

بازدیدکنندگان
196
مطالب
277
تعداد بازدید مطالب
763401

کلمات کلیدی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید