تبليغات

خداحافظی زاهدانی با شهرداری جنت شهر

 

خداحافظی زاهدانی با شهرداری جنت شهر/دلم برای درمان بیماران تنگ شده

کار شورای جدید جنت شهر از چهارشنبه(یکم شهریور) آغاز می‌شود و قطعا در مرحله اول، انتخاب شهردار جدید یکی از مهمترین اقدامات این نهاد نظارتی خواهد بود.

در همین راستا قاسم زاهدانی، شهردار جنت شهر که در آخرین روزهای مسئولیت قرار دارد در گفت و گو با جنت آنلاین گفت: در اولین جلسه شورای شهر با ریاست سنی  و سوگند اعضا هیت رئیسه انتخاب خواهد شد.

زاهدانی در خصوص روند انتخاب شهردار جدید خاطرنشان کرد: براساس قانون سه  صورت باید اتفاق بیفتد، یک همین شهردار را ابقا می کنند، دوم او را تا انتخاب شهردار جدید بعنوان سرپرست انتخاب می کنند و سوم اینکه یک سرپرست از کارمندان شهرداری انتخاب می کنند.

وی در خصوص انتخاب یوسف رهنما به عنوان سرپرست شهرداری جنت شهر تا انتخاب شهردار جدید اعلام کرد: در خصوص سرپرست شدن برادر عزیزم آقای یوسف رهنما بی اطلاعم ، هرچه بشود انشاالله خیر شهر باشد و برای شورا شهر و شهردار جدیدمان آرزوی توفیق روز افزون از خدای رحمان طلب می کنم.

زاهدانی در خصوص اینکه در صورت پیشنهاد آیا مسئولیت مجدد در شهرداری جنت شهر را متقبل خواهد شد یا خیر گفت: هر چند شورای جدید نهایت لطف واحترام به بنده داشتند و صراحتا از من چنین درخواستی نشده است ولی من ده سال است که مسئولیت مستقیم دارم و حجم کارهای انجام شده خسته ام کرده است.

وی با بیان اینکه بهتر است مشاور باشم تا شهردار افزود: من با تمام احترامی که برای برادران عزیزم در شورای جدید قائل هستم و در هدف مشترک اما در روش متفاوت  هستیم و بنده در صورت پیشنهاد هم نمیتوانستم گزینه خوبی برای این عزیزان باشم.

زاهدانی خاطرنشان کرد: برای عزیزان شورا و شهردار عزیز آرزوی توفیق می کنم و در صورت نیاز به هر نحو در خدمت شهر و شورا و شهردار خواهم بود

وی در پایان تصریح کرد: دلم برای درمان بیماران  بسیار تنگ شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه شما می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات سایت مطلع شوید.
اشتراك خبرنامه

آمار

بازدیدکنندگان
196
مطالب
277
تعداد بازدید مطالب
763407

کلمات کلیدی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید