شهيد كاظم صادقي

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

وصيت نامه عبد خدا مقلد روح‌الله حقير سراپا تقصير محمد صادقي

« الذين امنوا و هاجروا و جاهدوا في سبيل الله بااموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئك هم الفائزون »

«آنان‌كه گرويدند و هجرت كردند در راه خدا با مال‌هايشان و جان‌هايشان بزرگترند به مرتبه نزد خداوند . و ايشانند كاميابان»

بنام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و با درود و سلام به محضر مبارك منجي عالم بشريت حضرت ولي‌عصر (عج) و نايب برحقش خميني كبير و با سلام به ارواح طيبه شهدا و خانواده‌هاي معظم شهدا و با سلام به يكايك شما مردم . اكنون كه به ياري خداوند سپاهيان محمد (ص) در حركتند و ميروند تا انشاءالله پوزه دشمنان اسلام را به خاك بمالند و بنا به فرمان پيامبر گونه امام امت راهي جبهه مي‌شوم و بر حسب وظيفه چند جمله‌اي هم به عنوان وصيت مي‌نويسم .

در آغاز شهادت مي‌دهم به وحدانيت خداوند ، و حضرت محمد (ص) را خاتم الانبياء و حضرت علي (ع) و يازده فرزند برومندش را امام و پيشواي خود مي‌دانم و شهادت مي‌دهم به نيابت امام خميني و او را مرجع و رهبر خود مي‌دانم .

برادران و خواهران خدا مي‌داند كه اكنون كه قلم در دست گرفته‌ام كه وصيت نامه بنويسم از خودم شرم دارم و خجالت مي‌كشم و نمي‌دانم با چه رويي بنويسم و شرمنده‌ام براي اينكه خود سراپا غرق در معصيتم و بخواهم براي شما سفارشي داشته باشم . بعد از گذشت 21 سال از عمرم ، حال كه در خود مي‌نگرم مي‌بينم غير از گناه و معصيت كاري نكرده‌ام و توشه‌اي ندارم و فكر مي‌كنم بايد تزكيه شوم و جايي بهتر از جبهه‌ها نيافتم . اميدوارم و از لطف و كرم خداوند نااميد نيستم . مي‌روم شايد با نثار جان خويش قدري از گناهانم بشويم. نمي‌خواهم منتي داشته باشم چون جان من در يد قدرت خداوند و امانت اوست و امانت را بايد پس داد و چيزي بي‌ارزش است در مقابل عظمت خداوند ، چنانچه شاعر سروده است :

جان را چه بها بُوَد كه ايثار كني در ره دوست           

اين متاعي‌است كه هر بي‌سر و پايي دارد

حال كه چند صباحي مزاحم اوقات شريفتان شدم ، چند جمله‌اي بعنوان نصيحت از زبان يك گنهكار نادم بشنويد و اميدوارم كه عمل كنيد . اولين سفارشم اين است كه تقوا پيشه خود سازيد و دست از امام بر نداريد و همواره پشتيبان او باشيد و گوش به فرمان آن بزرگوار باشيد و قدر او را بدانيد كه چه گوهر گرانبهايي است كه خداوند به شما عطا فرموده است .

از ولايت فقيه حمايت كنيد و نگذاريد دشمنان در بين شما نفوذ كنند ، جبهه‌ها را گرم نگه داريد . و به‌جوانان توصيه مي‌كنم كه بروند و انشاءالله جاي شهدا را پر كنند چون شماها وارثان اسلحه از دست افتاده شهيدان هستيد و وارث خون شهيدان هستيد . نگذاريد كساني از خون شهدا سوء استفاده كنند آگاه باشيد و آگاهانه عمل كنيد و تحت تأثير عده‌اي مفسد و از خدا بي‌خبر قرار نگيريد و متحد باشيد و از تفرقه جلوگيري كنيد كه تنها سلاح مخرب انقلاب ، تفرقه است . لذا دست به دست هم بدهيد و با دشمنان اسلام در هر پست و مقام و لباسي مبارزه كنيد و نگذاريد عده‌اي مفسد زير ماسك حزب‌الله تيشه بر ريشه حزب‌الله بزنند و آنها را شناسايي كنيد و نگذاريد كه بخواهند انقلاب و حزب‌الله را لكه‌دار كنند . وبه دوستانم سفارش مي‌كنم كه جلسه قرائت قرآن خود را ترك نكنند و دوستان خود را نيز تشويق كنند . از هر گونه مارك و تهمت و افترا نهراسيد ، براي خدا كار كنيد كه انشاءالله خدا با شماست . بگذاريد مارك خوارج نهروان به شما بزنند ، بدانيد كه با اين گونه كارها خودشان را رسوا مي‌كنند و سفارش مي‌كنم كه اگر دست از اعمالشان بر نداشتند آنها را رسوا كنيد . الان اتمام حجت كرده و سفارش مي‌كنم باز گرديد و دست برداريد كه خداوند توبه‌كنندگان را دوست دارد .

در پايان اگر جسدي از من باقي ماند ، در كنار قبر مطهر شهيد رمضان خوشرو دفن كنيد .

                                                                                                            خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید