شهيد عبدالرضا عامري

جنت شهر

فرازي از وصيتنامه شهيد :

سلام بر مهدی (عج) منجی عالم بشریت و سلام بر محمد (ص) خاتم انبیاء و سلام بر علی (ع) مظلوم تاریخ و حسین (ع) سرور شهیدان و خمینی رهبر آزادگان عالم.

در حالی راهی جبهه شده ام که دل از تمامی علایق دنیوی بریده ام و به جهاد در راه خدا لباس رزم را پوشیده ام و این کلمات را هر لحظه بر زبان جاری می سازم که : اشهد ان لا اله الا الله ، محمد رسول الله و علی ولی الله ، حقا ،حقا .

خداوندا تو را شاهد می گیرم تنها هدفم در این راه قرب و رضای توست. پروردگارا تو را شکر می کنم که رحمتت را نصیبم کردی و مرا از منجلاب مفاسد و تباهی نجات دادی و مرا روانه سرچشمه نور کرده و از ظلمت رهائیم بخشیدی. براستی هم اکنون حسی دگر دارم و احساس می کنم از گناهان پاک شده ام و درهای رحمت به رویم باز شده ، به تمامی جوانان هم این سفارش را دارم دست از مفاسد بدارید و به جبهه روی آورید که راستی محل پاک شدن از گناهان است و نزدیک شدن به خدا، پس جبهه ها را گرم نگه دارید که دفاع از اسلام و ناموس ماست. به اماممان اقتدا کنید که به راستی عجب چراغ راهنمایی برای تیره بختان و سیه روزان است.

سخنی با خانواده معظم شهدا دارم : براستی که عجب سعادتی نصیبمان شده این سعادت را از دست ندهید بیائید ادامه دهنده راه شهیدان باشیم و از خون سرخشان تا آخرین قطره خونمان دفاع کنیم.

سخنی با خانواده محترمم دارم : امید دارم در شهادت من گریه و زاری نکنید اگر خواستید گریه کنید بر مظلومیت حسین (ع) و زینب ناله کنید و تو ای مادرم مرا حلال کن آنهم به خاطر خدا ، که بسی درد و رنج برایم کشیدی و شبهای بسیاری در کنار من نخفتی تا من لحظه ای آرامش داشته باشم به خاطر خدا مرا حلال کنید و با ناملایمات بسازید. من به احمد اقتدا کردم به تمامی شهدا ، و راه احمد را ادامه دادم ، احمدی که مظلوم بود و مظلوم رفت پس صبور باشید ، خداوند خودش اجرتان را بدهد.

و در آخر از تمام امت حزب الله حلال بودی می طلبم و می خواهم که ه کس طلبی دارد ، به آقارضا عامری یا باقر عابدی مراجعه و دریافت بدارد.

و می خواهم که شعار همیشگی را از یاد نبرید که :

 خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگه دار

31 / 3 / 67

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید