شهيد حسن خوشرو

جنت شهر

فرازي از وصيتنامه :

با نام الله پاسدار حرمت خون شهيدان اينجانب با ميل و علاقه باطني  راهي جبهه شدم ، جبهه رفتن من نه براي هوس بلكه به خاطر احساس مسئوليت در برابر و رسول خدا و رهبر انقلاب بوده است . اي مردم حزب الله قدر خودتان را بدانيد و زياد به دنيا دلبستگي پيدا نكنيد و نگذاريد دنيا شما را فريب دهد .و اي برادران بسيجي شما كساني هستيد كه بازوان امام مي باشيد و امام  به  بوسه زدن بر اين بازوان  افتخار مي كند ، نكند خداي ناكرده اسلحه اي كه رزمندگان با آن قلب سپاه دشمن را هدف مي گيرند شما براي ريا و تظاهر به دوش بكشيد .و شما بايد ادامه دهنده راه شهدا باشيد .در ضمن ما هم هرچه سريعتر بايد از خداوند بخواهيم ما را از ناخالصيهاي دروني وبروني پاك نمايد و ما را ادامه دهندگان راه شهدا قرار دهد .

هم اکنون خداوند برای ما بهترین موقعیت پیش آورده و ما را با این برنامه ها مورد آزمایش قرار داده باید به پا   خواست و با سختیها و کمبودها بخصوص با هوای نفس مبارزه کرد و با این تلاش و فداکاری رضای خدا را کسب نموده زیرا هر لحظه که ما به خودمان واگذاشته شویم بدبختیم و ممکن است یا صدمات بزرگ بخوریم یا اینکه برای همیشه از اسفل السافلین سردرآوریم. خدای را سپاس که خداوند نعمات بیکران خود را بخصوص جمهوری اسلامی و رهبر عزیزی چون امام امت به ما ارزانی داد. شما می- دانید که این درخت نوپای جمهوری اسلامی با بهترین خونهای عزیزانمان آبیاری شد و حالا اول کار است و فعلا آماده و تکمیل به ما رسیده و این درخت احتیاج به آبیاری دارد انهم با خون، ما باید بهترین عزیزانمان را پاره های تنمان با عشق به الله و با اعتماد کامل به توحید خداوند ، آنها را به قربانگاه بفرستیم که البته خریداری می کند و اینها پشتوانه بزرگ برای ما می باشند در ضمن ما هم هر چه سریعتر از خداوند  بخواهیم که ما را از ناخالصیهای برونی و درونی پاک نماید و ما را هم از ادامه دهندگان راه شهدا  قرار دهد از خداوند بزرگ می خواهم که با الطاف و رحمت های بیکرانش از گناهان همه  بخصوص این بنده حقیر در گذرد و ما را جزء رزمندگان اسلام قرار دهد.

خداحافظ

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

شعار همیشگی : خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

تاریخ : 30/11/61

متشکرم

حسن خوشرو

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید