شهيد برات خوشرو

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

بسم الله الرحمن الرحيم

وصيت نامه عبد خدا مقلد روح‌الله سرباز جندالله ، الحقير سراپا تقصير برات خوشرو فرزند امير (مورخه 20/04/65 )

«  مِنَ المومنينَ رجالٌ صَدقو ما عاهَدُوالله عليه فَمِنهُمْ من قضي نَحبه و منهُم مَن ينتظِر و ما بَدَّلو تبديلاً  »

با سلام و درود گرم و بيكران به محضر مبارك يگانه منجي عالم بشريت ، تنها فرمانده اصلي رزمندگان اسلام آقا امام زمان (عج) ارواحنا‌ له ‌الفداء و نائب برحقش رهبر كبير انقلاب اسلامي حضرت امام امت ، خميني بت شكن و شهداي راه حق و حقيقت از صدر اسلام تاكنون و تمامي رزمندگان قدرتمند اسلام در تمام جبهه‌هاي نور عليه ظلمت . و شما امت بيدار و حزب‌الله هميشه در صحنه . چند كلمه‌اي به عنوان يادآوري و به عنوان وصيت (چون هر شخص مسلمان وظيفه دارد كه بعد از خود وصيت نامه‌اي به جاي بگذارد) مزاحم اوقات و وقت گرانبهاي شما مردم شهيدپرور مي‌شوم .

خدايا تو شاهد باش فقط و فقط براي رضاي تو و براي ياري دين تو كه همانا دين مقدس اسلام مي‌باشد، لباس رزم پوشيده‌ام و بار سفر را بسته ام و راهي جبهه نبرد حق عليه باطل شده‌ام.

خدايا معبودا و معشوقا : من در حالي روانه جبهه شده‌ام كه كوله باري پر از معصيت دارم و به اين اميد آمده‌ام كه شايد كمي از اين كوله‌بار سنگين كه بر تن ضعيف من گذاشته شده ، كاسته شود. پروردگارا : تو شاهد باش كه هر چه مي‌گويم و هر چه مي‌نوسيم از قلبم بر مي خيزد. خدايا ! با اين كوله‌باري كه من دارم ، خجالت مي‌كشم حتي طلب عفو و بخشش نمايم تا چه رسد به طلب شهادت در راهت. خدايا ! ما براي ياري دين تو به فرمان رهبر عزيزمان به جبهه آمده‌ايم و از تو مي‌خواهم كه ما را ياري كني تا دشمنان قسم خورده اسلام را بيش از پيش به خاك سيه بنشانيم.

اي پروردگارِمن! خودت مي‌داني كه توبه كرده‌ام و به در خانه‌ات آمده‌ام و از صميم قلب مي‌خواهم كه شهادت در راهت را نصيبم بفرمايي تا شايد معشوق خويش را ديدار و زيارت كنم. خدايا مي‌دانم كه رحمن و رحيمي و قادر و سبحاني و از اين جهت است كه با اين همه گناه و معصيت به درگاه تو روي آورده‌ام و تقاضاي شهادت در راهت مي‌نمايم. پروردگارا از تو مي‌خواهم كه اگر شهادت را نصيبم فرمودي در حالي باشم كه از تمام گناهاني كه كرده‌ام پاك شده باشم و چنان بدنم خرد و پاره پاره شود كه به سختي شناخته شود.

سخني با مادر مهربانم : اي مادر زحمتكش و داغ‌ديده‌ام ، مي‌دانم كه دوري فرزند چقدر مشكل است و دوري مادر هم براي فرزند مشكل است ولي بايد براي رضايت خدا و براي حفظ دين مقدس اسلام تمام مشكلات را قبول كرد و تمام سختي‌ها را ناديده گرفت ، بخصوص در اين برهه از زمان كه دين مقدس اسلام بدست دشمنان قسم‌خورده اسلام و از خدا بي‌خبر به خطر افتاده است و بر تمام مسلمين جهان است كه اسلام عزيز را ياري دهند و دشمن زبون و شكست‌خورده را بيش از پيش به خاك سيه بنشانند.

اي مادرم ! شايد لحظات آخر عمرم باشد كه بر اين سينه كاغذ با تو حرف مي‌زنم. از تو مي خواهم كه براي رضاي خداوند تبارك و تعالي هر چه بدي و ناراحتي از دست من ديده‌ايد ناديده بگيريد و مرا حلال كنيد. اميدوارم كه با همان قلب و نيتي كه برادرم را روانه جبهه كردي ، مرا هم با همان قلب و نيت راهي جبهه كرده باشيد. ديگر عرضي ندارم  اميدوارم كه خداوند در روز قيامت تو را در پيش روي حضرت فاطمه زهرا(س) رو سفيد بگرداند. انشا الله

24- اي پدران و اي مادران ارجمند. گرچه خود را لايق پيامي براي شما سروران محترم نمي‌‌دانم ، وظيفه شرعي خود مي‌دانم كه به عنوان يادآوري چند كلمه اي در رابطه با جبهه ، مزاحم اوقات گرانبهاي شما بشوم. اين حقير به عنوان يك فرزند شما و به عنوان يك برادر كوچكتر از شما تقاضا دارم كه جبهه‌هاي جنگ را فراموش نكرده و در هر حال و هر كجا كه هستيد به فكر تقويت جبهه باشيد و به فكر جوانان پاك و حزب‌الله كه دست از خانه و كاشانه و تمام زرق و برق‌هاي دنيا برداشته‌اند و در جبهه مي‌جنگند و در آخر هم شربت شيرين و گواراي شهادت را مي‌نوشند و پيكر مطهرشان آغشته به خونشان مي‌شود باشيد و اگر توانايي آمدن به جبهه را نداريد با اهداي مال‌هايتان كه در اصل مال خداست در راه خدا هم نثار كنيد تا انشاالله در فرداي قيامت در حضور سرور شهيدان حسين‌بن علي (ع) شرمنده نباشيم. قرآن كريم مي‌فرمايد :

« انّ الله‌اشتري من المؤمنين انفسهم و اموالهم بأنّ لهم الجنه »

5- پيامي براي مادرم و خانواده ام و اخطاري براي مسئولين غير مسئولي كه در پشت ميزهاي ادارات و يا ارگان‌هاي شريف انقلابي نشسته‌اند به سينه سفيد اين كاغذ مي‌نويسم كه . . . . . . .

اگر خدا خواست و من در اين راه به فيض عظيم شهادت رسيدم و با معشوق خويش ديدار كردم اگر افراد فاسد و ناصالحي و ناپاكي و جنايتكاري مثل محمد امام جماعت و كرماني هنوز اين در پُست حساس بنيادشهيد(اين ارگان شريف) را اشغال كرده باشند و به خون شهدا خيانت مي‌كنند (كه خيانت آنها را با تمام وجودم احساس كرده‌ام) هيچ حق دخالت در شهادت من و مراسمات و ختم من ندارند چون مي‌دانم كه تا اين دو نفر در بنيادشهيد هستند ، به خون شهدا خيانت مي‌كنند و خانواده‌ام هم هيچ حق ندارد (كه اگر جز اين طوري كه نوشته‌ام باشد) پس از شهادتم در بنيادشهيد پاي گذارند .

اي امت بيداردل و شهيدپرور اين جنايتكاراني در اين شهرستان مخصوصاً در ارگان‌ها خود را قالب كرده‌اند فقط پيروان گرگان در لباس ميش هستند كه در اين شهرستان به عنوان نماينده امام به جاي خدمت ، بر مردم حكومت مي‌كنند . اين خيانت‌ها ريشه از جاي ديگري مي گيرد و شما هستيد كه بايد با اتكال به خداوند قادر متعال ريشه اين از خدا بي‌خبران را از بيخ و بن بكنيد مثل ريشه شريعتمداريها .

خدايا تو شاهد باش كه حاضريم صدها بار شهيد شويم و خاكسترمان به باد داده شود و دوباره زنده شويم و مثل شهيدانمان همچون شمع بسوريم تا اسلام و انقلاب و خط امام باقي بماند . ما يقين داريم كه اين امت و اين بچه‌هاي حزب‌الله با اين ايمان و اراده محكمي كه دارند بر تمام حزبهاي انحرافي كه در رأس آنها حزب انجمن حجتيه قرار دارد ، پيروز خواهد شد انشاءالله

اي سروران محترم خداي نكرده اشتباه نكنيد كه امام امت فرموده‌اند : آخوند يعني اسلام . بايد فكر كرد كه منظور امام كدام اسلام و كدام آخوند بوده است . اگر خداي نكرده منظور امام اين آخوندها و اين اسلامي كه اين آخوندها در اين شهرستان داراب و حومه برپا كرده‌اند باشد ، همين طور مي‌باشد كه اين از خدا بي‌خبران مي‌گويند و اين جمله امام را عَلَم كرده‌اند . و مقدار زيادي از سرمايه بيت‌المال را خرج رنگ كرده‌اند تمام در و ديوار اين جمله به چشم مي‌خورد كه : آخوند يعني اسلام.

چرا اين‌ها اگر واقعاً روحاني هستند اين جمله را كه مي‌فرمايند: خانه روحاني محل بايد مثل خانه فقيرترين افراد محل باشد ، قبول ندارند و عمل نمي‌كنند و چرا در خانه هايشان پس از يك هفته چند يخچال مدرن عوض مي‌شود و ناحق‌كاري‌هاي زيادي هم مي‌كنند و روحاني هم هستند و اسلام هم هستند ولي به فكر مستضعفين نيستند. مگر شهدا عده‌اي از مستضعفين جامعه نبوده‌اند و به گردن همه ما حق نداشته‌اند ، چرا وصيت‌نامه شهدا سانسور مي‌شود و خانواده شهدا كه به فرموده امام چشم و چراغ اين ملت هستند بر اثر سياست ضد انقلابي اين منحرفين رو در روي هم قرار گرفته‌اند و همسر و فرزندان شهدا از خانواده خود رفته و سرگردان دور خانه ها شده‌اند و اين آقاياني كه ماسك حزب‌الله به چهره زده‌اند و لباس روحانيت را غصب كرده‌اند ، دم برنمي‌آورند و چرا حق محرومين پايمال مي‌شود و كسي از حق پايمال‌شده محرومين دفاع نمي‌كند. خداوندا تو را به حق محمد و آل محمد قسمت مي‌دهيم كه دشمنان اسلام در هر جا و در هر لباسي كه هستند اگر قابل هدايتند ، هدايت و اگر نيستند آن‌ها را ريشه‌كن بفرما. الهي آمين

در پايان خواهشي دارم كه اگر به آرزوي خود رسيدم جسدم را بي‌ غسل و كفن و با لباس‌هاي خودم در كنار قبر مطهر برادرم شهيد رمضان به خاك بسپاريد و راه‌هايي كه از داخل گلزار شهدا عبور مي‌كنند و مزاحمت ايجاد مي‌كنند و بر قبر مطهر شهيدان خاك مي‌نشاند براي رضاي خدا برداشته شود. از خداوند براي تمامي شما پدران و مادران و برادران و خواهران عزيز و ارجمند طلب مغفرت مي‌نمايم و از او مي‌خواهم كه هميشه شما را در كارهاي خير موفق بگرداند. انشاالله. ديدار انشاالله ميعادگاه سرور آزادگان عالم حسين‌بن علي (ع) با تمام شهيدان راه حق و حقيقت و شهيدان انقلاب اسلامي و شهيدان جنگ تحميلي. در پايان همه شما را به خداي بزرگ مي‌سپارم . اين وصيت‌نامه را با رضاي دل و با حضور قلب نوشته ام. خدا يار و نگهدارتان باشد.

وصيت‌نامه عبد خدا مقلد روح‌الله حقير سراپا تقصير برات خوشرو

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

شعار هميشگي امت

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي حتي كنار مهدي خميني را نگهدار

رزمندگان اسلام پيروزشان بگردان – الهي آمين يا رب  الهي آمين يا رب

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید