شهيد اياز غفوري

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

وصيت نامه ي عبد خدا اياز غفوري فرزند غلام غفوري با شهادت به وحدانيت خداوند وبا جاري ساختن شهادتين و ايمان قلبي به وحدانيت خداوند وپبامبري حضرت محمد (ص)عازم جبهه هاي نورعليه باطل مي باشم و مي روم تا دين خويش را نسبت به اسلام و قرآن اداء نمايم و با قطره هاي خون خويش درخت پربركت اسلام را آبياري كنم.

در خاتمه نكاتي را خدمت اهالي شهيدپرور ده خير عرضه ميدارم كه اميدوارم اين نكات را هميشه به ياد داشته باشند وفراموش نفرمايند.

1-قبل از هرچيزشمارا وصيت ميكنم به اطاعت امام عزيز كه بزرگترين نعمت هاست كه بعد از ائمه خداوند نصيب ملت ايران گردانيده است.اوامرش را اطاعت كنيد كه اطاعت از خداوند است و دست از ياريش برنداريدكه بزرگترين ضررها نصيب شما مي گردد.

2-فرمان هايش را با جان ودل قبول كنيد و بدانيد كه اسلام عزيز ودوست داشتني زماني جهانگير مي گرددكه در كنارش روحانيت پيرو خط امام قرار داشته باشدو مردم از دستورهاي ايشان اطاعت نمايند.

3-هيچ زمان وحدت را از ياد نبريد ووحدت خويش را حفظ نماييدزيرا دشمن در كمين است و منتظر است در ميان مسلمانان تفرقه انداخته وازتفرقه آنها سوءاستفاده نمايد

4-به هيچ وجه وهيچ كسي حق ندارد از مقام شهيدسوءاستفاده نمايد شهيد يعني كشته ي راه خدا وجهت وحدت وزمينه سازي حكومت مهدي(عج)

5-تقواي الهي را پيشه كنيد و از  دنياي زود گذر وفريبنده بگذربد و مال وجان ولحظات عمر خويش را صرف اسلام نماييدواز اسلام پشتيباني نماييدكه هم دنيا هم آخرت خويش را بيمه ساخته ايد.

6-خانواده محترم خويش را سفارش به صبر نموده و ازآنها خواهش دارم جهت شادي روحم صبرالهي راپيشه كنندكه نزدخدا اجرزياد دارد.

7-درخاتمه عاجزانه از مردم براي رضاي خدا اگر از من ناراحتي ديده اند مرا  حلال نموده كه انشاءا... خداوند هم شمارا مورد لطف خويش قراردهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید