شهيد علي ثبوت

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

به نام  الله يگانه منجي انسانها  ويگانه معبود عزيزي كه به بنده گنه كارخود عنايت و انسان را خليفه خود در زمين قرار داده است بار خدايا بنده گنه كار تو بجز آنكه به سوي تو آيد چه كند.

اي خداي بزرگ كه به ما لياقت حضور در جبهه را دادي به ما توفيق انتخاب مرگ سرخ نيز عنايت فرما.

هم اكنون  در منطقه شلمچه چند روزيست كه نبرد با شدت تمام بين حق وباطل ادامه دارد بر خود مي دانم كه اين چند كلام را متذكر گردم ، باشد كه مفيد و موثر واقع گردد.دفاع از جمهوري اسلامي ايران به گفته امام از جمله واجبات است و اين دفاع به عهده ماست كه بايد تا اتمام تجاوزات واحقاق حق ملت مظلوم مان ادامه پيدا كند.

امت حزب الله به حضور شما در جبهه ها نياز دارد زمان را غنيمت شمرده واسلام عزيز را ياري كنيد بايد بگويم كه زمان حسين است و مكان هم كربلا

پس بايد بگوئيم هركه دارد هوس كرب و بلا بسم الله بايد جوابگو باشيم در قيامت  در مقابل شهيدان بگوئيم كه چگونه از خون عزيز وگلگون شما پاسداري كرديم بايد بگويم كه مردم، شهيدان ما تكه تكه مي شوند به اميد فتح  كربلا و اين فتح كربلا همت بلند مي خواهد.در پايان از مردم مي خواهم اگر كسي حقي برگردن من دارد  مرا حلال كنند. اميدوارم در اين نبرد مقدس، خدا وند پيروزي عطا فرمايد و شهادت  را در راه خودش را نصيبمان  فرمايد.

(((اي پدر و مادر عزيزم اگر به كربلا رفتيد سلام شهداء را به حسين زهرا برسانيد وبگوئيد كه ما به نداي هل من ناصر ينصرني شما پاسخ مثبت داديم)))

((والسلام عليكم ورحمت الله و بركاته))

علي ثبوت

25/10/1365

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید