نامه شهيد امير گلستاني

جنت شهر

فرازي از وصيتنامه شهيد:

با عرض سلام بي همتا به محضر مبارك ولي عصر امام زمان (عج) و نايب بر حقش امام خميني ،نامه اي تقديم مي كنم به دوستان حزب اللهي ام :

پروردگارا بر من ترحم بفرما و گناهانم را ببخش و از سر تقصيرم بگذر و دست عنايتت بر سرم بگذار و بر من منت بگذار و از من خشنود باش و مرا جزء شهدا در صف سالار شهيدان امام حسين قرار بده .

برادران و دوستان از خدا بترسيد و خدا را ناظر و حاكم به اعمال خودتان بدانيد و هيچگاه از ياد خدا غافل نشويد كه اگر غافل شديد ديگر راه سعادت را نمي توانيد پيشه كنيد و به منجلاب گناه و معصيت مي افتيد و وقت توبه كردن پيدا نمي كنيد  و وقتي به فكر مي افتيد كه  ديگر شما را در قبر گذاشته اند و تنها هستيد.و از خدا بخواهيد كه هيچگاه خودتان را به خودتان واگذار نكند ،حتي يك لحظه .و از شما مي خواهم كه لحظات عمر خود را به بطالت نگذرانيد و هميشه در حال اطاعت و بندگي خدا باشيد و نمازهايتان را در اول وقت و به جماعت بخوانيد و در نمازهايتان با اخلاص در برابر خدا خضوع و خشوع داشته باشيد  و شما مؤمناني متقي بشويد  و دنباله رو شهيدان باشيد و مساله جنگ را بر همگان واجب شماريد و سنگر مرا پر كنيد و اسلحه مرا كه بر زمين افتاده است برداريد و برعليه دشمنان مبارزه كنيد  و گوش به فرمان امام عزيزمان بدهيد و نداي هل من  ناصر ينصرني امام عزيزمان را لبيك گوييد.                                                                                       والسلام علي عبادالله الصالحين

خدانگهدار

16/10/65 * اهواز *

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید