شهيد يداله حسيني پور

جنت شهر

فرازي از وصيتنامه شهيد :

وصيت نامه عبد خدا ، مقلد روح ا...  يدا... حسيني پور

« يا ايتها النفس المُطمئنه ارجعي الي ربك راضيه مرضيه فادخلي في عبادي وادخلي جنتي »

« اي نفس آرميده باز گرد به سوي پروردگارت ، خشنود و پسنديده ، پس داخل شو در بندگانم و داخل شو در بهشتم »

بنام ا... پاسدار حرمت خون شهيدان و با درود و بيكران به محضر مبارك رهبر كبير انقلاب و درود به روان پاك و مطهر شهيدان و با آرزوي  پيروزي رزمندگان اسلام در جبهه هاي حق عليه باطل .

اينجانب بنده حقير يداله حسيني پور به شماره شناسنامه 2340 در حالي وصيت نامه خود را مي‌نويسم كه اين جملات بر زبانم جاري مي باشد : اشهد ان لا اله الا ا...  و اشهد ان محمد رسول ا...  و اشهد ان عليً ولي ا...  اكنون كه براي چهارمين بار براي لبيك گفتن به نداي يگانه رهبر و مرجع خود يعني حضرت آيت اله العظمي امام خميني دامه بركاته عازم جبهه هاي حق عليه باطل مي باشم و مي روم تا از حريم جمهوري اسلامي ايران كه با خون هزاران شهيد به خون خفته به ثمر رسيده است دفاع كنم . و با توجه به رهنمودهاي گهربار امام عزيزمان كه مي فرمايد : « آخرين نفسهاي اين متجاوزين را بگيريد » من بر حسب وظيفه شرعي خود و با كمال ميل و خلوص نيت براي ديدار امام زمان به سوي جبهه ها مي شتابم. آري بايد رفت و بايد نشست چون تيري بر قلب دشمنان قرآن ، بايد فرود آمد چون پتك بر فرق ستمگران . بايد خفت اما در بستر سرخ شهادت . آري ناله هاي مادران داغديده و پدران عزيز از دست داده و ناله هاي كودكان شهدا مرا فرصت درنگ نمي دهد .

تنها خواهشي كه از برادران حزب الهي خود دارم اين است كه گوش به فرمان اين قلب تپنده ملت ، اين پير جماران خميني بت شكن باشيد و از هرگونه تفرقه و دو دستگي بپرهيزيد و به فكر آخرت باشيد و جبهه ها را خالي نگذاريد. و از جوانان عزيز تمنا دارم كه شماها وارث اسلحه از دست افتاده شهدا هستيد و جاي برادران شهيد خود را پر كنيد . و از اهالي محترم ده خير علياء تقاضا مي كنم كه نسبت به جبهه ها بي اعتنا نباشيد و زرق و برق دنيا شما را از ياد خدا غافل نسازد چنانكه حضرت امير المؤمنين (ع) فرمودند كه : « دنيا مانند ماري است كه پشتي نرم ولي زهري كشنده دارد . »

و از تمام همشهريان و دوستان عاجزانه مي خواهم كه اگر ناراحتي از اين بنده حقير ديده باشيد براي رضاي خدا مرا حلال كنيد و اگر در اين راه خداوند تبارك و تعالي شهادت را كه يك فوز عظيم الهي است نصيبم گرداند سرپرستي بچه هايم بر عهده همسرم مي باشد و از ايشان تقاضا دارم كه مواظب فرزندانم باشد و در تربيت فرزندانم كوشا باشند و آنها را تربيت اسلامي نمايد تا در آينده هر كدام يك سرباز فداكار امام زمان (عج) بار بيايند . و از تمام افراد خانواده ام و فاميلم مي خواهم كه بعد از من هيچ گونه ناراحتي به خود راه ندهند و گريه و زاري نكنند .

و از خداوند بزرگ مي خواهم كه به همه شما صبر جزيل عنايت فرمايد و اين باعث افتخار شماست كه دو فرزند را در راه خدا و اسلام فدا كرديد .

و تو اي مادر عزيزازدست‌داده كه مي دانم هنوز داغ آن فرزند شهيدت حاج كرم در دل داري خواهش مي كنم ناراحت نباش . و منتهاي آرزوي من اين است كه راه برادر شهيدم را ادامه دهم چون برادر عزيزم براي من يك استاد بود و حتي به عنوان پدرم بود و تا آخرين نفس راه برادر شهيدم را ادامه خواهم داد و سنگرش را خالي نمي‌گذارم .

و از پدرم مي خواهم كه آن مقدار اموالي كه دارد تحت اختيار خودش باشد و من از مال پدرم چيزي نمي خواهم فقط پنج سال نماز و پنج ماه روزه برايم اجير بگيريد و تنها مهريه همسرم به او تحويل داده شود . جمله اي اضافه مي كنم براي آنهايي كه از حال خدا غافلند . براي آن زمين خواران كه شب و روز به فكر زياد كردن زمين و باغ مي باشند . براي آنهايي كه شبانه زمينهاي مردم شخم مي زنند . براي آنها كه مقدار مشخص زمين خريداري مي كنند يا به آنها واگذار مي شود ولي شب تاريك با لودر و بولدوزر از زمينهاي مردم به مال خودشان اضافه مي كنند . شما را به خدا قسم مي دهم كه يك لحظه به فكر آخرت باشيد ، يك لحظه به فكر شهيدان باشيد ، به فكر بچه هاي شهيد باشيد كه بعد از شهادت پدرشان ساعت دو نيمه شب در همه شبها از خواب بيدار مي شوند و ايراد پدرشان را مي‌گيرند. يك لحظه به فكر مادرشان باشيد كه جواب اين بچه ها را چه بدهد. در آخر عاجزانه مي‌خواهم كه من مدت يازده ماه سرپرست بسيج دهخير بودم ، هر كسي از من ناراحتي ديده به خاطر خدا مرا گذشت كند من وظيفه اي داشتم كه انجام دادم . در پايان همه شما را به خداي بزرگ مي‌سپارم و تنها خواهشي كه از شما دارم اين است كه امام را تنها نگذاريد .

در پايان اين دعاي هميشگي را باهم زمزمه مي كنيم :

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

به اميد ثانيه اي كه مرگ سرخ را در آغوش گيرم .

                                 

                                والسلام عليكم و رحمه ا... و بركاته

                                                                                               

                                     عبد خدا ، مقلد روح ا...

                                      يدالله حسيني پور

                                          12/12/1364                                                     

 

نظرات   

 
پارس تحرير
0 # پارس تحرير 1392-09-09 09:25
در بهار آزادي
جاي شهدا خالي
پاسخ
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید