شهيد حاج كرم حسيني پور

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

اكنون كه با قلبي سرشار از عشق به الله به سوي معبودم مي‌شتابم و اكنون كه بيش از هر زمان نداي« هل من ناصرُ ينصُرُني» حسين زمان خميني كبير را با گوش و جان مي‌شنوم با رضاي دل و به ياري خداوند قادر متعال به سوي جبهه‌هاي جنگ حق عليه باطل روان مي‌شوم تا شايد قطره‌اي از درياي مسئوليت كه اسلام عزيز به من محول نموده است انجام دهم و در اين راه از خدا مي‌خواهم كه الطاف بي پايانش را كه شامل حال بندگان مخلصش مي‌باشد ، به من نيز بنماياند و مرا به آرزويم كه همان جهاد و شهادت در راه اوست نايل بگرداند .

خدايا من خود را براي آنچه كه از جانبت مي‌رسد و رضاي تو در آن است آماده كرده‌ام ، تو نيز در اين مسافرت با اينكه كوله‌بارم تهي است و چيزي ندارم كه به درگاه مقدست تقديم كنم مرا ياري كن . . .

و تو اي سرور شهيدان :

اي كه قافله سالار روندگان راه خونينت هستي ، به سويت مي‌آيم تا بر ندايت در گودي قتلگاه پاسخ داده باشم .

و اي امام زمان(عج) :

اي كه چشماني سعيد تو را در جبهه‌ها مشاهده نموده و فرماندهي‌ات را با تمام وجود احساس كرده‌اند ، ياري‌ام كن .

و اي رهبر عزيز و اي مرجع عظيم :

خود را سرباز كوچك و حقيري از بي‌شمار سربازانت دانسته و مي‌آيم و مي‌آيم كه رهبريتت و مرجعيتت را اثبات كنم و تحت فرماندهي‌ات كفار بعثي را از ميهن اسلامي برانم . و به كمك برادرانم آنچان سيلي به حزب بعث و آمريكا بزنيم كه ديگر از جا بلند نشود .

در حالي به سوي جبهه‌ها مي‌شتابم كه عبارات زير بر زبانم جاري است : « اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله و اشهد ان عليً ولي الله » مرگ حق * سرازيري قبر حق * فشار قبر حق * سوأل نكير و منكر حق * صراط حق * جنت حق * دوزخ حق و با اعتقاد قلبي كه به ولايت فقيه دارم و در اين برهه از تاريخ سرنوشت ساز اسلام امام امت او كه كلماتي را شايسته اينكه در وصفش بگويم نمي‌يابم را به اين مناسبت مي‌شناسم . و با درود فراوان به رهبر كبير انقلاب و شهداي گلگون كفن اسلام اينجانب كرم حسيني‌پور فرزند فتحعلي به‌شماره شناسنامه 2223 متولد سال 1331 در اين زمان نياز قلبي در خود احساس مي‌كنم و در اين خصوص سفارشاتي دارم كه از امت حزب الله انتظار و تقاضا دارم كه به سفارشات حقير گوش كنند .

1- مردم ده خير: بر اساس فرمايش « ما لكم اولادُكم فتنه » مبادا مال و فرزندان شما را بفريبد و از خدا غافل سازد .  بخدا مردم اگر لحظه‌اي فكر كنيد درمي‌يابيد كه در قبر نه مال و نه فرزند يادتان نخواهند كرد و همين مال ممكن است شما را از خدا غافل سازد و روانه دوزختان نمايد . پس تا وقت باقي است بجنبيد و خود را دريابيد . اينطور كه مشاهده مي‌شود و از قرائن امر بر‌مي‌آيد خيلي از خدا دوريد همه‌اش مال اندوزي و مال اندوزي و دنيا پرستي ، اينها را مي‌خواهيد به كجا ببريد؟ قدري هم به خداي خود بينديشيد . اگر نينديشيد گرفتار عذابي بزرگ خواهيد شد .

2- تقاضاي دومم اين است كه دست از روحانيت در خط امام بر نداريد و بر اساس فرمايش امام كه روحانيت اساس اسلام است در كنار روحانيت باشيد كه آمريكا از اين قشر وحشت دارد و وقتي كه شما و روحانيت در كنار هم باشيد آمريكا و نوكرانش« صمٌ -  بكمٌ – عميٌ » خواهند شد.

3- سومين تقاضا از مردم اين است كه افراد خوب را بشناسيد  و آنها را در ترازوي عقل خود بسنجيد و كساني را دشمن داريد كه دشمن خدا هستند و افراد خيّر را نيز در اينكه اعمالشان براي خدا و يا براي ريا است را در نظر بگيريد و اگر كارهايشان براي ريا باشد ، آنها را از صحنه به در كنيد تا جا براي افراد خداجوي باز باشد .

4- پدر و مادر گرامي : در شهادت من گريه و زاري نكنيد زيرا كه خدا ناراضي مي‌شود و سفارش من به شما اين است كه در آخر عمر به عبادت بپردازيد و مدت 5 سال نماز و 5 سال روزه برايم اجير بگيريد و به خاطر خدا ، زحماتي را كه برايم كشيده‌ايد را حلال كنيد . برادران و خواهرانم امام را فراموش نكنيد و در كارهاي خير شركت جوييد و پدر جان براي برادرم عوض حتماً بعد از پايان خدمتش زن بگيريد . اي پدر و مادر و اي برادرانم به خانواده من محبت كنيد و بچه‌هايم را تربيت اسلامي كنيد . آنها را به مدرسه بفرستيد . پدرم قيم من باشد و بچه‌ام كه به دنيا آمد اسم او را به اختيار بگذاريد.

و در پايان از همه مردم تمنّا مي‌كنم به‌خاطر خدا مرا در تمام امور حلال كنند .

و السلام عليكم و رحمت الله

كرم حسيني‌پور

17/3/ 1361

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید