شهيد عبدالحسين دلير

جنت شهر

فرازي از وصيتنامه شهيد :

والذین هاجروا فی سبیل الله ثم قتلوا اوماتوا لیرزقنهم الله رزقا حسنا و ان الله لهو خیر الرازقین

حج / 58

و به آنانکه در راه خدا هجرت کردند و سپس کشته شدند یا مردند همان خدا روزیشان دهد ، روزی نیکو و همانا اوست بهترین روزی دهنده.

بگذر ای مادر که اینک کربلا می خواندم از دیار دور یار آشنا می خواندم

به نام خدا پاسدار حرمت خون شهیدان، بنام یگانه روشنی بخش قلبهای محزون و مهدی موعود (عج) یاور مظلومان ، امید ناامیدان و با درود بر نایب برحقش خمینی بزرگ و رهبر مستضعفان جهان و با سلام بر شما امت قهرمان و سلام آخر بر تو ای مادر و بر تو ای پدر.

ای پدر دلسوز و زحمتکشم، ای پدری که دست های پینه بسته ات به من امید عشق و زندگی میداد . سلام بر تو ای مادر رنج کشیده و محبت ندیده که می دانم خون دل خورده ای تا مرا به این سن و سال رسانده ای . مادرم آرزوها داشتی اما مادرم عشق الله چیز دیگری است. دیدار حسین لذت دیگری دارد. مادرم اگر مرگ فرزند سخت است به زینب فکر کن و به لیلای اکبر مرده نظر کن.

بارالها بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکند خداوندا عاجزانه تقاضا دارم مرا قبول فرمایی. خدایا یعنی من از سگ اصحاب کهف هم کمترم ، خدایا تو او را قبول کردی  مرا هم قبول کن.

بار خدایا بهتر می دانی من دیگر به این دنیا تعلق ندارم و این دنیا و تمام آنچه در اوست به یاد تو پشت سر گذاشتم. خدایا دیگر مرا به این زندان دهشتناک بازنگردان . خدایا وقتی خود و تو را شناختم فهمیدم و درک کردم که چقدر عاجزم و چقدر کوچک و ناتوانم  در برابر عظمت تو ای قادر متعال مرا بیامرز و پاک گردان و آنگاه مرا پیش خود ببر. خدایا ، بار الها با کوله باری از گناه رو به تو آوردم و به امید رحمت تو به امید مغفرت تو و آمرزش تو ، خدا زبانم قاصر است از وصف رحمت تو و کثرت گناهان خویش ، خدایا از حسین (ع) خجالت می کشم از علی اکبر شرم دارم ، از فاطمه زهرا (س) معذرت می خواهم. خدایا خجالت می کشم از وقتی که دوستانم ، شهیدان عزیز رو به حسین بروند من تنها بمانم.

اکنون چند پیامی جداگانه.

1- امت حزب الله (جوانان) بخدا مسئولید ، به خداوند سوگند مسئولیت سنگینی در قبال خون شهدا دارید اگر در عالم باقی شهدا جلوی شما را بگیرند و بگویند با خون ما چه کردی چه جواب می دهید ؟ جوانان مسئله اصلی جنگ است همه چیز را رها کنید و به جبهه بیایید. به خدا این فرصتها دیگر به دست نمی آید در آینده پشیمان خواهید شد. برادرانی که توانایی رفتن به جبهه را دارید درنگ ننگ است نکند خدای ناکرده خیال کنید جبهه به امثال ما نیاز دارد ، بر امام عزیز و اسلام بابت رفتن به جبهه منت بگذاریم ، خیر این ما هستیم که به جبهه نیاز داریم  که در جبهه

خود را بسازیم ، نباید اسلحه دوست شهیدتان بی صاحب بماند جبهه ها را پر کنید.

                                          عبدالحسين دلير

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید