شهيد محمد حسين خسروي

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

 امشب شب وداع رزم آوران است ، شب سلام بر پیامبران ، سلام بر ملائکه ، شب انتظار انشاءالله طبق گفته امام عزیز امسال سال پیروزی رزمندگان اسلام می باشد. سال تفاهم و برادری ، سال ایجاد مهر و محبت ، سال ادامه راه مبارزه و سال ایجاد ارزشها می باشد . باید بگویم که هر وقت

بیاد دوستان و برادران شهیدمان می افتم و بیاد خاطراتی که با آنها داشتم به خود می گویم که آیا روزی این سعادت را خواهم داشت که به آنان بپیوندم ولی می بینم که راهی بس طولانی است و باید بیش از پیش خود را ساخت و اکنون که در راه خودسازی هستم امیدوارم زمانی مرگ به سراغ من بیاید که آنقدر ساخته شده باشم من که آموختم وجود انسان باید در جامعه نقش داشته باشد پس من در آن بودم که بوجود خویش نقش بخشم تا پیکرم همچون زندگانی بی روح نباشد که بود نشانه نقشی در جامعه ندارد. به خدا سوگند چون که میدانم چیست از خدا می خواهم مرا یاری دهد تا بتوانم سرباز لایق برای مکتب و امتم باشم. امشب شب دیگری در مبارزات ، امشب شب قیام  است . شب وداع رزم آوران است ، شب سلام است ، شب سلام بر پیامبران ، شب سلام بر ملائکه و شب انتظار ، به خدا سوگند هیچ باک ندارم از مردن و چرا که امام عزیزمان فریاد کرد از مرگ چه هراسی داریم وقتی که به حق می میریم.

دوستان و برادران و خواهران روستای ده خیر هرگز اماممان را تنها نگذارید و پشتیبان او باشید و از خدای منان بخواهید زنده بماند تا انقلاب حضرت مهدی (عج) چون این بزرگوار و اندیشمند و دلسوز اسلام و امتهای اسلامی را نگه دارد.

پروردگارا به تمام رزمندگان و این بنده ذلیلت قوت بخش تا بتوانیم این کفار از خدا بی خبر را از این کشور اسلامی به زباله دان تاریخ بریزیم و صدام و صدامیان را به جزای اعمالشان برسانیم.

اینجانب حقیر محمد حسین خسروی فرزند محمدباقر خسروی به تاریخ تولد 1343 و شماره شناسنامه یک بین خدا و خودم تعهد می دهم که تا آخرین قطرات خونم از این انقلاب و میهن اسلامی دفاع کنم و تا زنده ام به امید یزدان توانا و یار و یاور امام امتم خواهم بود.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

محمد حسین خسروی

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید