شهيد ولي باقرپور

جنت شهر

زندگينامه :

شهيد ولي باقرپور فرزند علي در سال 1346در ده خير عليا ديده به جهان گشود و زندگي خاكي خود را  شروع كرد . مادر از مهرباني و معصوميتش در دوران كودكي و نوجواني مي گويد. سادگي ، مهرباني ، دلسوزي و تلاش بيش از حد وي تحسين برانگيز بود . به همسايگان كمك مي كرد . در يك كلام نمونه بارز اخلاق و فداكاري بود ،درماندگان را عصايي بود . دوران دبستان و اول و دوم راهنمايي را گذراند و به خاطر مشكلات اقتصادي آن روزها درس و مدرسه را رهاكرد و به كمك پدر شتافت. در سن 18 سالگي ازدواج كرد و به خدمت سربازي اعزام گرديد .در زمان خدمت شجاعتش وصف ناشدني بود .وي راننده و خدمه توپ 106 زرهي بود ،بعد از 21 ماه خدمت خالصانه در كربلاي شلمچه در تاريخ4/3/67 بعد از يكي دو بار مجروحيت شيميايي در يكي از پاتكهاي دشمن بعثي از ناحيه پا زخمي شد و بعد از عقب نشيني نيروهاي ايراني ديگر خبري از او نشد وبه جمع مفقودان پيوست.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید