شهيد محمدرضا عابد پور

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

با سلام و درود فراوان به یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و نائب بر حقش خمینی کبیر و با سلام و درو د فراوان به خانواده های معظم شهدا، معلولین ، مجروحین ، جانبازان و اسراء جنگ تحمیلی وصیت نامه خور را آغاز می کنم، در حالی که شهادت می دهم به یگانگی خداوند و دوازده امام معصوم که اول آنها علی (ع) و آخرین آنها حضرت مهدی (عج) که از نظرها غایب است. اکنون که کاروان راهیان کربلا می روند تا راه کربلای حسین (ع) را باز کنند ، راهی خط مقدم جبهه می شوم و می روم تا با رهبر عزیزمان و خانواده های شهدا به زیارت قبر شش گوشه آن حضرت برویم و از نزدیک قبرش را در بغل بگیریم. در این راه انسان باید تحمل سختیها و مشقتها و رنجها را داشته باشد و آنقدر رنجها و سختیها بکشد تا به مقصودش و معبودش برسد زیرا شهادت یک راه میانبر است که انسان به خدای خویش نزدیک می شود و انسان با شهادت خود به دو چیز مهم دست می یابد. اول اینکه به خدای تبارک و تعالی نزدیک می شود و دوم آنکه به مقصودش که همان شهادت است می رسد.

و اینک پیامی برای پدر و مادرم : از شما پدر و مادر گرامی می خواهم که برای رضای خدا مرا حلال کنید زیرا که زحمتهای زیادی برایم کشیده اید تا مرا به این روز رسانده اید و نتوانستم جبران آن همه زحمتها را بکنم. از خواهرانم می خواهم که مرا حلال کنید و حجاب اسلامی را رعایت کنید. و از برادران می خواهم همه برای رضای خدا مرا حلال کنید و پشتیبان امام  روحانیون پیرو خط امام باشید و جبهه ها را فراموش نکنید و پایگاه مقاومت شهید چمران ده خیر علیا را خالی نکنید. پشتیبان مستضعفان و دشمن مستکبران و ظالمان باشید. اما پیامی برای شما امت شهید پرور

ده خیر دارم که جبهه را گرم نگه دارید و جبهه را ترک نکنید ، مسجد که بنا به فرموده امام سنگر است پر کنید و خالی نگذارید ، وصیتنامه شهدا را بخوانید و سرمشق خود قرار دهید زیرا که انسان ساز است و از جوانهایی که دنبال کارهای زشت و کثیف می روند می خواهم که دست از این کارها بردارند و بخود آیند. ناحیه مقاومت شهید چمران ده خیر را پر کنند و نسبت به ناحیه بی تفاوت نباشند. زیرا در برابر خون شهدا مسئولند. کسانی که به اسلام در رأس کار هستند و به اسلام ضربه می زنند دست از این کارها بردارند و از کسانی که در وصیتنامه شهدا دخالت می کنند می خواهم که دست از کارهای خود بردارند زیرا در برابر خون شهداء مسئولند. از مردم می خواهم که همیشه پشتیبان امام باشند ، به فقرا کمک کنند . در پایان از تمام قومان و خویشان و کسانی که مرا می شناخته اند می خواهم برای رضای خدا مرا حلال کنند.

((در پایان شعار همیشگی : خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار))

والسلام ، من الله توفیق

محمدرضا عابد پور

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید