شهيد داوود عابدپور

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

در حالي كه شهادت را به يگانگي خدا و رسول اكرم مي‌دانم و مرگ را آغاز زندگي نوين بخشي براي افراد مؤمن مي‌دانم ، روانه جبهه‌هاي حق عليه باطل شدم . مي‌روم تا با اين كار شايد رضايتي از خدا كسب كنم و بتوانم اندكي از بار گناهان خود را بكاهم و در حالي كه مي‌دانم رفتن به جبهه‌ وظيفه هر فرد مسلمان است ، من هم روانه جبهه‌ها شدم . لحظه لحظه‌هاي سرخ انقلاب و جنگ تحميلي تكرار صحنه‌هاي عاشورا و حماسه جاويدان و عاشقانه كربلا  است . هر روز قطعه قطعه‌هاي هر زمين در اين آب و خاك تجسمي از خاك گلگون كربلايند و اينچنين تاريخ سرخ عاشورا و حماسه جاويدان و عاشقانه كربلا  به  ثمر نشست . امروز بايد حق را طوري كه هست به كرسي بنشانيم و نگذاريم كه حق زير پا گذارده شود .

مبارزه در طول تاريخ از ابتداي خلقت انسان بوده و هنوز ادامه دارد . اگر كمي در مسير طي شده تاريخ دقيق شويم ، همواره مبارزه هابيلها و قابيلها را بخوبي و روشني خواهيم ديد . اين مبارزه و درگيري مستمر همواره در سطوح و ابعاد گوناگون و به اشكال مختلف ادامه داشته و همواره يك طرف آن شرك و سودجويي و خرافات و تبعيض و بي‌عدالتي و غيره تشكيل مي‌داده و در طرف ديگر و جبهه مقابل حق ، خداجويي ، خدادوستي ، ايمان ، عدالت و رعايت حقوق مردم و ايثار و فداكاري وجود داشته است . از پيوستن انگيزه‌ها و تمايلات عالي انسان در جامعه موجهاي نيرومندي به وجود مي‌آيد كه در صدد زدودن زنگارهاي نادرستي كه انسان را به فساد مي‌كشاند بوده و خير و صلاح و سعادت را برايش به ارمغان مي‌آورد .

مردم و جامعه قهرمان ايران با انقلاب شكوهمند اسلامي كه الهام گرفته از مكتب حيات‌بخش اسلاميشان بود نشان دادند كه هرگز پيكر استوارشان تحمل زنگارهاي سراسر مادي و معنوي و فساد را نداشته و طالب نقشي در طول تاريخ است كه جبهه توحيد و عدالت را تشكيل مي‌دهد .

اي مردم همه شما خوب مي‌دانيد كه زندگي زود‌گذر است و بالاخره اين زندگي خواهد گذشت . تمامي انسانها روزي مي‌ميرند، چه آنان كه در كاخهاي مجلل زندگي مي‌كنند و چه آنان كه در زير چادرها و در بيابانهاي گرم و سوزان . پس چه بهتر كه مرگ ما در راه خدا باشد . من از خدا مي‌خواهم كه شهادت را كه آرزوي ديرينه من است را نصيبم كند و نمي‌خواهم در بستر بميرم در حالي كه هيچ خدمتي براي رضاي خدا انجام نداده‌ باشم .

من از شما مردم شهيد‌پرور ده خير مي‌خواهم كه امام عزيز را تنها نگذاريد و امام را دعا كنيد . من از موقعي كه ديدم هر روز كساني هم سن و سال من به شهادت مي‌رسندو هر روز گلي از گلزار امام پرپر مي‌شود ، به فكر جبهه افتادم . فكر شهادت براي مدتها قلب مرا مي‌سوزاند . براي مدتها از همه چيز سير بودم و هميشه دعا مي‌كردم و از آنجايي كه خيلي گنهكار بودم خداوند آرزويم را برآورده نمي‌كرد .

اي كساني كه هنوز در خواب غفلت به سر مي‌بريد بدانيد كه مرگ پايان زندگي نيست ، بلكه آغاز زندگي نوين بخشي براي افراد مؤمن و متقي مي‌باشد . اي پست‌فطرتاني كه هنوز در فكر ضربه زدن به اين انقلاب هستيد ، آخر تا كي مي‌خواهيد به اين كارهاي پست ادامه دهيد . بدانيد كه روزي مرگ شما هم فرا مي‌رسد و از مرگ هيچ راه فراري نيست

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار .

 

وسلام

داوود عابد پور

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید