شهيد حسین عبدلپور

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

بنام الله روشنی بخش قلبها و با درود و سلام به رهبر کبیر انقلاب امام خمینی خورشید پیروزی از افق سر خواهد کشید و جوانان حزب الله را بر صدامیان کافر غلبه خواهد داد چه شیرین و گوارا  است شربت شهادت که نصیب ما خواهد شد و با خونهای جوانان عزیز و اسلام راستین را که اینها سر راهش قرار دادند از وجودشان پاک خواهیم ساخت.

اینجانب با نام خداوند در حالیکه شهادت به یکتائی خداوند و نبوت و خاتمیت حضرت محمد (ص) پیغمبر خدا و خاتم انبیاء و علی (ع) را امام اول می دانم و امام خمینی را رهبر و مرجع می دانم راهی جبهه می شوم خداوندا اینک تو را شاهد می گیرم که آگاهانه به جبهه می روم برای جهاد در راه تو و هدفم از اینکه به جبهه می روم جز این نیست مگر مبارزه با دشمنان تجاوزگر . من نمی -خواهم که در جبهه شهید شوم مگر هنگامیکه دشمن را شکست داده و متلاشی سازم اگر من شهید شدم در مرگ من گریه نکنید و هیچکس حق ندارد برای کسی که عروسی دارد و به بهشت داخل می شود گریه کند . پدر و مادر عزیزم خواهشی که از شما دارم این است که سه برادرم را بزرگ و به مدرسه بفرستید شاید آنها ادامه دهنده خون شهدا باشند و گریه نکنید اگر شما ناراحت شوید من هم ناراحت می شوم پس خواهش دارم که گریه نکنید و برادرانم را خوب تربیت کنید و آداب اسلامی به آنها یاد بدهید و به سه خواهرم بگویید که ناراحت نشوند و مانند زینب باشند و حجاب خود را رعایت کنند و مطلبی با جوانان دارم که ای جوانان ده خیر هر کجا هستید به مراکز فساد کشیده نشوید و خود را کنترل نمائید و نماز بخوانید که همه مسئله ها را حل می کند پیامی با برادران و خواهران دانش آموز دارم که درس خود را بخوانید و برادران اگر توانستند سری به جبهه بیایند و خواهران در پشت جبهه مسئولیت بزرگی بر گردن دارند هر کاری که توانستند برای رزمندگان انجام دهند و خلاصه از مردم شهیدپرور می خواهم که مرا حلال کنند. اولین قطره خون شهیدی که بر زمین می ریزد همه گناهانش پاک می شود و خدا جان مومن را می خرد و در عوض بهشت به او میدهد که بهشت را چنین توصیف کرده اند : درختهایش سر بهم پیوسته و جویهای آب در زیر درختهایش جاری است و سایه خنکش همیشه پایدار است و اگر میوه ای تمنا کنی شاخه درخت به نزدیک تو می آید و میوه را در دست تو می گذارد چنین بهشتی عاقبت متقین و افراد صالح است و اما پایان کار کافران آتش است .

                                   حسین عبدلپور

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید