شهيد کهزاد مرتضوی

جنت شهر

فرازي از وصيتنامه شهيد :

خدایا ترا سپاس می گویم که به من توفیق دادی تا در راهت نبرد کنم و دشمنانت را از بین ببرم. خدایا در این زمان که تمام اسلام با تمام کفر در جنگ است ما را کمک کن تا پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله و علیا ولی الله را در کشور عراق و سراسر جهان به اهتزاز درآوریم ، خدایا به یاری دین تو برخاسته ایم و همانگونه که در قرآنت وعده دادی ما را یاری کن تا دین اسلام پیروز شود.

خدایا چقدر خوشحالم که به این بنده حقیرت عنایت کردی و افتخار نبرد در راه دینت را نصیبم کردی ، خدایا خوشحالم چون اولین قطره خون شهید که بر زمین می ریزد تمامی گناهان او بخشیده می شود. و اینک پیامی به مردم شهید پرور و حزب الله :

اولین پیام که پیام همه شهدا است پیروی و اطاعت بی چون و چرا از دستورات حضرت امام خمینی که نایب بر حق حضرت امام زمان (عج) است.

قرآن را تنها نگذارید و زیاد بخوانید و روی معنی آیات تکیه کنید تا به سعادت ابدی دست پیدا کنید. چون قرآن انسان را به سوی خدا هدایت می کند ، قرآن کلام خداست بوسیله قرآن با خدا مناجات کنید و با خدا سخن بگویید که یاوری و همدمی در دنیا و آخرت جز خدا پیدا نخواهید کرد.

قدر خانواده های شهدا را بشناسید چون خانواده های شهدا مایه عزت اسلام هستند و اسلام به این خانواده ها افتخار می کند . رسول خدا (ص) به این خانواده ها افتخار می کند . امام حسین (ع) به این خانواده ها افتخار می کند. زهرا (س) به این خانواده ها افتخار می کند چون فزندش امام حسین (ع) را شهید کردند چون فرزندش امام حسن (ع) را شهید کردند. چون خود اینها خانواده شهید هستند.

خانه شهدا، خانه خداست مانند مسجد است چون خدا فرموده که من جانشین شهید در خانه اش هستم. بنابراین خانه شهدا هم ارزش زیادی دارد مانند مسجد است جائی هست که شهید در آنجا راه میرفته و می خوابیده و عبادت می کرده و همه اینها بوسیله شهید مقدس شده اند.

ای مردم فرزند زهرا (س) ، امام زمان (عج) را در جبهه ها تنها نگذارید چون او فرمانده رزمندگان اسلام است و صدای هل من ناصر او بلند است به کمکش بشتابید و او را تنها نگذارید.

والسلام       

      در پایان خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

بنده حقیر کهزاد مرتضوی

تاریخ وصیتنامه 29 / 9 / 65

 

نظرات   

 
میلاد مرتضوی
0 # میلاد مرتضوی 1394-08-20 20:46
عالی بود روحت شاد باشد صلوات
پاسخ
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید