شهيد محمود احمدي‌پور

جنت شهر

زندگي نامه شـهـيد

آن سالها شاهد تولد مردان بزرگي بود در سال 1341 در خانواده با ايماني محكم به دين اسلام  ساعتي از روز نگذشته محمود متولد شد او چون ديگر كودكان دوران خوش كودكي را در كنار پدر ومادري مهربان وبا ايمان به نوجواني رسانيد دوران دبستان وسپس راهنماي را با شور حال بي وصف سپري كرد تا به گفته خودش بتواند روزي به  مردم روستايش كمك كند.

هنوز كلاس سوم راهنمايي را به آخر نرسانده بود كه نداي آزادي خواهي پير جماران را از گوشه و كنار شنيد درس را رها كرد و همپاي انقلابيون به خيابانها ريخت و حتي همكلاسيهايش را هم به اين كار تشويق مي كرد.

كار به جاي رسيد كه از جانب ماموران مورد تعقيب قرار مي گرفت ولي او هر بار استوار تر به كارش ادامه مي داد.او توانست انجمن اسلامي دانش آموزي تشكيل دهد و با قوت بيشتر به ياري امام  براي نابودي رژيم طاغوت  بشتابد.

پس از پيروزي انقلاب در اسفند 1357 به مدرسه بازگشت تا در سنگري ديگر مبارزه كند.محمود  گامهاي موثري در فعاليتهاي  ديني وكمك به مستضعفان برداشت .

با آغاز جنگ بارها به جبهه رفت و در مقابل كفر جهاني با قامتي به بلندي ابديت ايستاد.و لي بعد از گذشت 20 روز به مدرسه باز گشت امتحاناتش را با موافقيت سپري كرد ودررمضان1360 دوباره به سوي جبهه ها شتافت ، سال 61 نيز جبهه شاهد حوضور جانانه اش در كنار معلم شهيدش كمال زاهدي بود  در آن عمليات مجروح گرديد  وبه داراب آمد سپس دوباره باز گشت و ايستاد گي كرد تا سر انجام در تاريخ23/4/1361در جبهه شلمچه بر اثر اصابت تركش خمپاره به خيل شهيدان اسلام  پيوست.

فــرازي از وصيت نامه شهيد.

پروردگارا اينك تو را شاهد مي‌گيرم كه آگاهانه به جبهه ميروم براي جهاد در راه خدا و براي به تحقق رساندن جمهوري اسلامي در سراسر جهان . خداوندا ، اينك كه ما با دنيا طرف شده ايم تنها تو را داريم و راهنمائيهاي اين مجاهد  و اين ابر مرد زمان امام خميني ، با پيروي از امام خميني كه آنچنان با ديد مكتبي خود بر عليه تمامي مستكبران و سرمايه داران جهان مي‌شورد و آنچنان كه قهرمانانه از كشور اسلاميمان دفاع مي‌كند و پوزه تمام ضد اسلاميمان را آنطور كه خداوند راضي است به خاك ميمالد. آرزو دارم نميرم تا هنگاميكه دشمن را به لرزه بيندازم ، نمي‌خواهم به سادگي كشته يا زخمي شوم بايد دگرگون كنم بايد عصيان كننده‌هاي در برابر حق را در جاي خودشان بنشانم تا بفهمند اسلام راستين فقط در پيروي است و بس امام طرفدار مستضعفين است و مخالف استعمارگران. بايد بگويم و اتمام حجت كنم با كساني كه در سراسر جهان خود را طرفدار طبقه محروم و روستائيان رنج كشيده و پيرو خط امام مي‌دانند ولي در حقيقت طرفدار سرمايه‌داران ومخالف خط امام هستند .(بدرستيكه اينانند منافقين ) به اين دسته مي‌گوئيم بترسيد از خدا و روز حساب و از فردا كه اين طبقه محروم رنج كشيده خط شما را تشخيص دهند ، آن وقت شما در برابر ايمان و خشم انقلابي اين مردمان ستمديده و پيرو خط و مقلد امام چه جواب داريد شما كه چيزي نيستيد چون اماممان فرمود : امريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند و به اين كوردلان ( منافقين) به اين دشمنان اسلام و امام و روحانيت مبارز در خط امام بگوييد شمايي كه براي رسيدن به اهداف باطلتان از هر نوع دورغ و افترايي روي برگردان نيستيد رويتان سياه باد شمايي كه به جاي عزت و سرافرازي حب مقام و رياست شما را به ذلت و خواري كشانده به خود آييد و دست برداريد و شما اي معلمين حزب الهي و طرف دار حق در خط امام و دانش‌آموزان را نسبت به توطئه‌ها آگاه سازيد و اي برادران دانش‌آموز طرفدار حق شما واقعيت را بگوييد و باطل را رسوا كنيد و از مارك نترسيد و از تفرقه‌اندازي دوري كنيد كه خداوند وعده پيروزي حق را داده است و شما اي گروهك‌هايي كه فريب شرق و غرب را خورده‌ايد و شما اي كسانيكه فريب اين گروهك‌ها ‌را خورده‌ايد به آغوش ملت بازگرديد و توبه كنيد كه امام و امت قهرمان حزب‌الله توبه شما را مي‌پذيرد و در پايان اگر در اين راه شهادت نصيبم شد از پدر و مادر و برادران و خواهران و دوستان مي خواهم كه گريه نكنند تا خدا راضي شود و گريه نكنند چون من سعادتمند شدم خدايا به پدر و مادر و برادران و خواهرانم و دوستان صبر و مقاومت عنايت فرما تا بدانند كه ( ما اصاب من مصيبه الاباذن الله ) جمله از امام يادم آمد و آن را زبان حال خود قرار دادم كه فرمود : من كه در زندگيم به اسلام خدمتي نكردم شايد مرگم موجب خدمتي بشود. من درد دلهايم را به امام زمان مي‌گويم.خدايا آمرزشت را مي‌جويم و با عشق به تو ، با قلبم و روحم و تمامي وجودم پشت سر امام خميني ايستاده‌ام و به گفته ايشان شهادت را به زير بار استعمار رفتن ترجيح مي‌دهم و باز هم از امت حزب‌الله مي‌خواهم كه وحدت داشته باشند و امام را تنها نگذارند و فقط گوش به فرامين او دهند كه هر كس مخالف فقيه است مخالف اسلام است و در پايان با هم بگوييم:

« خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار»

وصيت‌نامه عبد خدا  مقلد امام خميني

محمود احمدي‌پور

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید