شهيد سليمان سالاري

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

واعتصموا  بحبل الله جميعاً ولا تفرقو

« به ريسمان الهي چنگ زنيد و هر گز متفرق نشويد »

با توجه به اين آيه شريفه بايد در همه حال به ياد خدا باشيم و از خدا غافل نشويم و به ريسمان الهي چنگ بزنيم و بين همديگر تفرقه نيندازيم من از آن موقعي كه پا به جبهه نهادم هدفم و مقصودم خدا بود و براي رضاي خدا و طبق وظيفه شرعي كه داشتم به جبهه آمدم . مقصودم اين بود كه من هم بايد به جبهه بروم و راه شهدا را ادامه دهم هدفم اين نبود كه بياييم و كشته شوم و بروم كه به  من بگويند شهيد نه ، نه هرگز خداوندا من براي رضاي خلق به جبهه نيامدم كه به من بگويند اين هم به جبهه رفته ، آمدم كه تا آخرين قطره خوني كه در بدن  دارم از ميهن اسلامي دفاع كنم و در پايان مرگم از خدا مي‌خواهم كه مرگ در رختخواب نصيبم نگردد . بلكه مرگ شرافتمندانه كه شهادت در راه خداست نصيبم بگرداند .

وصييتي به برادرن و خواهران و مردم شهيد پرور ده خير عليا دارم ملت قهرمان و شهيد پرور ده خير عليا هرچند من كوچكتر از آنم كه به شما وصيت يا نصيحت كنم يا براي شما صحبتي داشته باشم اما به عنوان برادر كوچكتر اين سفارش را از من فبول كنيد . جبهه‌ها را گرم نگه داريد و هركس كه مي‌تواند به جبهه برود و هر كس كه نمي‌تواند در پشت جبهه كمك كند در هر كجا كه هستيد از ياد خدا غافل نشويد مسجدها را پر كنيد و به بچه‌هايتان توصيه كنيد تا به جبهه بروند و از رفتن آنها به جبهه جلوگيري نكنيد. اي جوانهايي كه در كوچه‌‌ها و سر خيابانها مي‌نشينيد و  غيبت مي كنيد و تهمت مي‌زنيد و به ناموس مردم نگاه مي كنيد بياييد توبه كنيد و دست از اين گناهان برداريد و به جاي اينكه سر خيابانها بنشينيد بياييد جبهه تا خداوند هم از شما راضي شود . قدري به فكر آخرت باشيد نگوييد اگر به جبهه رفتيم كشته مي‌شويم نه مرگ هركجا كه برويد به سراغ شما خواهد آمد گول آن و اين نخوريد و از قافله عقب نمانيد و خود را به قافله برسانيد .

                               ((والسلام))

                       13/2/1367

خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید