شهيد نوازاله قرباني

جنت شهر

فرازي از وصيت نامه:

با سلام ودرود فراوان خدمت امام زمان نجات دهنده بشريت كه يكايك شيعيان انتضار ضهورش را ميكشند وبا سلام به رهبر كبير انقلاب نايب بر حق آن حضرت وبا سلام ودرود به ارواح مطهر شهدا از صدراسلام تا به امروز وسلام به تمام محرومان  واسيران اسلام وشما امت شهيد پرور ده خير اگر چه خود را كوچك تر از آن ميدانم كه  به شما خانواده محترم وامت شهيد پرور وصيتي كنم اما بر حسب وظيفه كه هر مسلملني دارد از باب تذكر مسائلي را عرض مي كنم

در هر زمان وموقعيتي كه هستيد از انقلاب حمايت كرده وپشتيبان ولايت فقيه باشيد تا پرچم اسلام را به  امام زمان پسپارد وفريب تبليغات دشمن را نخوريد وبدانيد كه اسلام پيروز است وبراي رسيدن به پيروزي نهاي در برابر سختيها سر خم نكنيد واستقامت ورزيد.

اي خواهران عزيزم پيامي با شما دارم هميشه حجاب خود را رعايت كنيد وبا حجاب خود مشت محكمي به دهن دشمنان  واستكبار جهاني بزنيد واز خون شهيدان پاسداري كنيد.

در پايان از همه قومان وخويشان  وآشنايان و دوستان مي خواهم مرا حلال كنند  ومن نيز از آنان خشنود هستم.

                                        ((والسلام))

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

تمامي حقوق مطالب براي اين وب سايت محفوظ است

 پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذاريد ، خبرها و تصاوير مربوط به جنت شهر براي ما ارسال نماييد تا با نام خودتان منتشر سازيم.

  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و يا  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید